Unustasid parooli?
Pole kontot veel? Registreeri

Lehel on:
Külalisi - 8
Teie ostukorv on tühi.
>> Näita ostukorvi
Avaleht arrow e-pood arrow Võrguseadmed arrow Switchid arrow Tarvikud switchidele arrow QSFP 4x10GBASE-SR Transceiver Module, MPO, 300M
Info: Sinu browser ei luba cookie-sid. Kui te tahate lisada tooteid oma ostukorvi siis peate lubama cookie-d.



QSFP 4x10GBASE-SR Transceiver Module, MPO, 300M

QSFP 4x10GBASE-SR Transceiver Module, MPO, 300M

 
Hind: 2 228,15 EUR
(Käibemaksuga)

Kaupa ei ole laos

Toote kood: QSFP-40G-CSR4= -TD

 

pood.abi.ee