Unustasid parooli?
Pole kontot veel? Registreeri

Lehel on:
Külalisi - 4
Teie ostukorv on tühi.
>> Näita ostukorvi
Avaleht arrow Tellimine
Tellimine PDF Trüki E-mail
Arvutikiirabi e-poest tellimine on väga lihtne.
Tellimiseks toimige järgnevalt:
  • Navigeerige e-poe lehel huvi pakkuvates kategooriates ringi ja leides sobiva kauba vajutage nuppu lisa ostukorvi. Kui soovite veel asju tellimusse lisada, siis lisage need samuti lisa ostukorvi nupu abil.
  • Kui te ei soovi rohkem kaupu lisada ostukorvi ja soovite tellimust kinnitada, siis valiga ülevalt paremalt Näita ostukorvi link. Kontrollige üle kas kõik soovitud kaubad on nimekirjas. Soovi korral saate siin ka tellitavaid koguseid muuta. Kui kõik on meelepärane valige Vormistage tellimus link.
  • Kui te olete uus klient siis täitke ära allpool lahtrites olevad tellimuse teostamiseks vajalikud väljad. Kui te olete ka varem tellinud kaupu meie lehelt, siis piisab kui kirjutate ülemistesse lahtritesse oma kasutajanime ja salasõna. E-pood kasutab, siis juba andmebaasis olemasolevat infot tellimuse täitmiseks. Tutvuge ning nõustuge lehe allosas olevate teenuse tingimustega ning vajutage saada registreerimine nuppu.
  • Kontrollige üle kauba saatmise aadress. Vajadusel saab kauba saatmiseks aadresse lisada. E-pood jätab lsiatud aadressid meelde, et ka tulevikus oleks mugav aadresse kasutada. Kui kõik on õige valige nupp edasi.
  • Valige sobiv kauba transpordi viis ning vajutade edasi nuppu.
  • Valige sobiv kauba eest tasumise viis ning vajutade edasi nuppu.
  • Kontrollige tellimuse detailid veelkord üle. Vajadusel lisage lisainformatsiooni meile tellimuse täitmiseks mida peate vajalikuks. Edasi vajutage kinnita tellimus nupule.
  • Täname Teid, tellimus on nüüd edukalt sisestatud. Teie e-mailile edastati ka arve tasumisek.
  • Eduka tellimise protsessi läbimisel loodi Teile ka automaatselt kasutaja konto mille abil sisselogides saate vaadata ja muuta oma rekvisiite ja kaubasaatmise aadresse. Samuti on meie e-poes võimalik vaadata ka oma viimaseid tellimusi, vaadata ja printida kaupade arveid ning jälgida tellimuste staatusi. Kõikide tellimuste staatuste muutmisel edatatakse ka tellijale info automaatselt, et nende kaup on teele pandud või muu toiming seoses tellimusega teostatud. 
 
pood.abi.ee